Geçtiğimiz günlerde harika bir etkinliğin “Akdeniz Buluşması” gerçekleştirildi. World Tourism Forum Mediterranean Meeting Antalya’da yapıldı. World Tourism Forum’da Blogging ve kesfet.tv kurucusu olarak Gezi ve Seyahat yazarı Erkut Özen yani ben de bir konuşma gerçekleştirdim! World Tourism Forum Blogger kısmındaki video sayfada yer alıyor.

World Tourism Forum Blogger Paneli

Türkiye’nin en etkili ve önemli turizm buluşmalarından olan ve “Turizmin Davosu” olarak adlandırılan, World Tourism Forum çerçevesindeki Mediterranean Meeting, Şubat 2016’da İstanbul’da yapılacak olan “World Tourism Forum Global Meeting” öncesinde gerçekleştirilen bir buluşma.

world tourism forum blogger

Seyahat bloglarının “blogging” başlığıyla ayrı bir yer bulması önemliydi. Moderatörlüğünü Türkiye’nin en kapsamlı gezi rehberi ve blog portalı olan Gezimanya’dan Murat Özbilgi’nin üstlendiği seyahat blogları panelinde, yine Gezimanya’dan Tuğçe Yılmaz, Monkeys and Mountains’den Laurel Robbins ve kesfet.tv kurucusu ve yazarı olarak Erkut Özen katıldı.

World Tourism Forum buluşmasındaki blogging panelinde yaptığım konuşmayı umarım beğenirsiniz.

Booking.com
Önceki İçerikBireysel Seyahat: İşte Bireysel Seyahat Dünyasının En İyileri!
Sonraki İçerikEn iyi Yazı Kalemleri: Gezi Yazıları Seyahat Defterleri ve Hala Benim Kalemlerim
Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz