Türkiye’nin en etkili ve önemli turizm buluşmalarından olan ve “Turizmin Davosu” olarak adlandırılan, World Tourism Forum (WTF) çerçevesindeki Mediterranean Meeting Antalya‘da gerçekleştirildi. WT Forum’da seyahat blogları da yer aldı

Şubat 2016’da İstanbul’da yapılacak olan World Tourism Forum Global Meeting” öncesinde gerçekleştirilen Akdeniz buluşması, özellikle turizmin içinde bulunduğu kriz dönemine denk gelmesi ve programlarında yer alan yeni trendler, online tourism ve yatırımlar konularında birbirinden etkin katılımcıların yer alması ile büyük önem taşıyordu.

World Tourism Forum Seyahat Blogları Ayrı Başlık Altında

World Tourism Forum Akdeniz buluşmasında bu yıl “blogging” ayrı bir konu başlığında yer buldu. Blogging başlıklı panelde, kesfet.tv olarak ben de yer aldım.

WTF’da yaptığım sunumu buradan izleyebilirsiniz.

Moderatörlüğünü Türkiye’nin en kapsamlı gezi rehberi ve blog portalı olan Gezimanya’dan Murat Özbilgi’nin üstlendiği seyahat blogları panelinde yine Gezimanya’dan Tuğçe Yılmaz, Monkeys and Mountains’den Laurel Robbins ve kesfet.tv kurucusu ve yazarı olarak Erkut Özen (Tahmin ettiğiniz gibi “ben”), bloglar, yeni trendler ve markalarla blog ilişkileri konularında sunumlar gerçekleştirdik.

World Tourism Forum

Antalya Belek’de bulunan Maxx Royal Hotel‘de düzenlenen WTF Akdeniz buluşmasında, harika insanlar tanıyıp, mükemmel bir organizasyon izledim.

Toplantılar sonrası düzenlenen gala gecesinde ise Mesut Yar, Yeşim Salkım ikilisinin programı ve katılımcılara verilen ödüller için düzenlenen törende de hoşça vakit geçirdik.

World Tourism Forum MediterraneanHerşeyden önce samimi, etkili ve mükemmel derecede profesyonel bir organizasyonu gerçekleştiren World Tourism Forum ekibine gerçekten bir alkış ve teşekkürlerimi tekrar iletmek istedim.

WTF Global Meeting toplantısını mutlaka notlarınız arasına alın. Turizmin Davosu İstanbul’da da çok ses getirecek.

World Tourism Forum Awards

BİR YORUM BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin..
Buraya adınızı girin..