Dünyanın en heyecanlı spor etkinliklerinden biri olan SailGP’nin resmi ayakkabı tedarikçisi Camper, hem SailGP hem de İspanya SailGP Takımı için özel bir teknik ve günlük ayakkabı koleksiyonu hazırladı.

sailgp camper

SailGP Nedir?

SailGP. takımların dünya çapında birden fazla Grand Prix sezonu boyunca yarıştığı, yüksek performanslı F50 katamaranlarının kullanıldığı uluslararası bir yelken yarışı olarak tanımlanabilir. Organizasyon, Oracle’ın kurucusu Larry Ellison ve şampiyon yatçı Russell Coutts tarafından kurulmuş . Geniş bir izleyici kitlesine sahip, ticari olarak da geçerli bir küresel yarış serisi oluşturmayı hedefleyen Ellison ve Coutts geçmişte yaşanan ve organizasyon olarak başarısızlıkla sonuçlanan Extreme Sailing Series benzeri yarışlardan ayrılmayı hedeflemişler.

camper sailgp

SailGP mottosu da olan bir organizasyon olarak dikkat çekiyor. Daha iyi bir gelecek için yarışan ve doğa tarafından desteklenen bir dünyayı savunan bir yarış olan SailGP, dünya çapında ikonik stadyum tarzı mekanlarda kısa ve yoğun yarışlarda mücadele ederken büyük finale gidiyor ve yelkenciliğin en büyük ödülü olan 1 milyon ABD dolar sunuyor.

Yüksek teknoloji ürünü, yüksek hızlı aksiyonlu yarış, yelkenciliğin en iyi atletlerini, aynı hidro F50 katamaranlarında yarıştırarak, saatte 60 mil / saat’e yaklaşan heyecan verici hızlarda uçuyor. Konu hakkında daha detaylı bilgileri SailGP.com‘dan alabilirsiniz.

Camper SailGP Koleksiyonu

Sporun zirvesi olan SailGP’nin resmi ayakkabı tedarikçisi Camper, hem SailGP hem de İspanya SailGP Takımı için özel bir teknik ve günlük ayakkabı koleksiyonu hazırladı.

Kalite, performans ve sürdürülebilirlik odaklı oluşturulan bu koleksiyon aynı zamanda Camper tarihinin bir parçasını oluşturan yelkencilik ve denizden ilham alarak tasarlandı. SailGP personeline ve İspanyol ekibine tedarik edilenler de dahil olmak üzere, gezegene daha nazik davranan ve performans, tasarım ve dayanıklılık sağlayan özel SailGP stilleri geliştirildi.

sailgp camper koleksiyon

Suda 

Çok yönlü performans avantajlarını Gore-Tex Surround teknolojisinin kişiselleştirilmiş estetik ve benzersiz su geçirmez nefes alabilirliği ile birleştiren bir model olan CRCLR’yi temel alan teknolojik olarak gelişmiş bir spor ayakkabı.

Düşük bilekli spor ayakkabı, SailGP’nin 2. sezonu için iki farklı renk seçeneğiyle satışa sunulacak; siyah-beyaz detaylı kırmızı ve kırmızı detaylı nötr siyah-beyaz.

sailgp

Kıyıda 

SailGP işbirliğinin daha gündelik tarafı için Camper, ikonik Pelotas XL modelini yeniden tasarladı. Süet ve geri dönüştürülmüş PET üst kısımlarla yapılan bu model, iki benzersiz stilde sunulacak.

İspanya SailGP Ekibi için siyah detaylı kırmızı ve SailGP personeli için kırmızı detaylı nötr siyah-beyaz seçeneği.

sailgp koleksiyon

Booking.com
Önceki İçerikTermal Otel Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler
Sonraki İçerikİnci Küpeli Kız’ın Şehri Delft
Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz