PAYLAŞ

Ellerimizden düşürmediğimiz olağanüstü özelliklere sahip, hızına yetişemediğimiz yenilikler içeren, pahalı, bilmem kaç megapiksel fotoğraf ve video kameralarımız ile 2013 yılında kimbilir neler kaydettik digital hafızalarımıza.

2014 için sıradışı planları olanlara birkaç alternatif öneri sunmak istedim geçen yıllardan alınma. Bazıları için cesaret, bazıları için tecrübe bazıları için profesyonel ekipler bazıları için ise sponsorlar bolca maliyet karşılayacak maddi kazançlar gerek. Ancak herşeye rağmen fikir almak aşamasında olmasa bile bu harika düzenlenmiş görüntüler ile belki de bazılarını yapabilmek için fikirler oluşur aklımızda.

best of web Erkut ÖZEN

Heyecanları yaşamak, başarılara ulaşmak onları yazıp, çizip, resimleyip paylaştıkça daha güzel ve unutulmaz oluyor. Hepsi öneri olmasa da görüntüler heyecan verici. Zapatou’nun Best of web 4 ‘ünü bir daha izleyelim istedik. Best of web 5 de hemen altında..

Buyurun lafı fazla uzatmadan kurulun sandalyenize, alın elinize not kağıdınızı ve yapılacakları yazmaya başlayın. 2014 bakalım nelere izin verecek?

Teşekkürler ZAPATOU!.

 

 

Booking.com

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here