Gezi Rehberi Seyahat Sitesi

Etkinlikler

Müthiş Bir Deneyim! Zorlu PSM UNSEEN Tur ile Sahne Arkası

İstanbul’da farklı bir deneyim yaşayarak “Beş Bin Adımlık UNSEEN Tur ile Zorlu PSM’nin Sahne Arkasına Yolculuk” yapmak isterseniz programınızı şimdiden ayarlayabilirsiniz! Türkiye’de ilk defa bir kültür sanat kurumu misafirlerini sahne arkasındaki, kimsenin bilmediği ve görmediği, merak edilen özel bir yolculuğa çıkarıyor. Zorlu PSM UNSEEN Tur hakkında merak ettiğiniz her şey!

Zorlu PSM UNSEEN Tur ile Sahne Arkası

Zorlu PSM, sahne arkasındaki merak edilen büyük ve büyülü dünyasını UNSEEN Tur ile ziyaretçilere açıyor. Bugüne kadar Zorlu PSM’de sahnelenen dev yapımların sahne arkasını tüm detayları ve anılarıyla sergileyen, her adımı keşif dolu 90 dakika süren 5000 adımlık Zorlu PSM UNSEEN Tur, rehberli tur eşliğinde bu etkinliğe katılacak olan misafirlerini 5 – 14 ve 20 Ocak tarihlerinde yeni yolculuklara çıkaracak. UNSEEN Tur ocak ayı biletleri de yine daha önce olduğu gibi Passo sitesinde satışa sunuluyor.

UNSEEN Tur ile Zorlu PSM’de sahnelenen dev yapımların sahne arkasını, sanatçıların bıraktığı izleri, hediyeleri, hikayeleri, fotoğrafları ve daha birçok anıyı keşif dolu 5000 adımlık rehberli tur eşliğinde keşfetmek için düzenlenen organizasyon harika anılarla ayrılacağınız bir aktivite. Bu gezide ayrıca dünyanın en büyük kültür sanat merkezleri arasında yer alan Zorlu PSM’nin muhteşem mimarisine ve büyüleyici atmosferinin her detayına UNSEEN Tur ile yakından tanık olabiliyorsunuz.

Konsept tasarımına I-AM İstanbul’un, küratörlüğüne Bengü Gün’ün, enstalasyon ve deneyim tasarımına ise sanatçı Bilal Yılmaz’ın imza attığı UNSEEN Tur’da dünyaca ünlü yerli ve yabancı sanatçıların kulislerini ziyaret edip, sahne arkasının bilinmeyenleriyle tanışama fırsatını yakalayabilirsiniz.

UNSEEN Tur bilet fiyatları ise 330,00 TL.

zorlu psm unseen tur

Yazar Hakkında

Articles

Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.
İlgili Yazılar
Etkinlikler

Eğlenceli Festival Aktiviteleri: Keyifli Anılar İçin İpuçları ve Öneriler

1- Müzik Şöleni2- Yaratıcı El Sanatları Atölyeleri3- Lezzetli Yiyecek ve İçecek…
Daha Fazla
Etkinlikler

MIX Festival Presented By %100 Müzik: İstanbul'un “Çok Sesli Festivali”

3 Kasım 2023 – MIX Festival presented by %100 Müzik4 Kasım 2023 – MIX Festival…
Daha Fazla
Etkinlikler

Sağanak Yağış Altında Turkcell Vadi Pentagram Konseri

Dev Sahne Dev Grup Turkcell Vadi Pentagram KonseriPentagram Turkcell Vadi’de Yağmur Olup…
Daha Fazla
Bize Katıl
Birlikte Dünyaları Gezelim!

Birlikte dünyaları gezmek ve seyahat gruplarımız için hemen bize katıl!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir