reklamTürkiye’nin en güncel gezi rehberi kesfet.tv, Reklam ve Sponsorluk konusunda iletişim için hazır.

Türkiye’nin En Güncel Gezi Rehberi kesfet.tv, Türkiye ve dünyadaki gezi kültürü, seyahat trendleri ile doğa sporları çalışmalarını sürekli takip eden ve tüm bunları hayat tarzı olarak benimsemiş bir okuyucu ve takipçi kitlesi ile birlikte yola devam eden bir gezi ve seyahat platformudur.

Sürekli güncellenen ve gelişen içeriği ile başta, özellikle turizm, seyahat sektöründe çalışmakta olan şirketler ile sosyal sorumluluk projelerinde hedef odaklı bir tanıtım platformu sunmaktadır.

kesfet.tv de sponsorluk, editoryal içerik, link yayını ve belirlenen esnek alanlarda banner reklam çalışmaları yapılabilir.

Banner Reklam:

Sayfalarımızda, genel ve/veya kategoriler içerisinde, tüm içeriklerde esnek olarak reklamlarınız yayınlanabilir. Ayrıca kesfet.tv, değerlendirmelerinden geçen sosyal sorumluluk projelerine de, bedelsiz katkı sağlamaktadır.

Link Yayını:

Konular ve içerikler ayrı ayrı olarak değerlendirilip seo çalışmaları ve link reklamlar için çalışmalar yayınlanabilir.

Sponsorluk:

Sponsorluk çalışmaları kesfet.tv projelerindeki ulaşım, konaklama, ekipman, araç-gereç başta olmak üzere tüm alanlarda geliştirilmeye açıktır.

Web sitesi / seyahat blogumuzda ise, aylık / yıllık gibi süreli anlaşmalar ile tüm kesfet.tv sayfalarında, yazı içeriklerinde sağ kolonda, RSS kaynağında ve yeni yazılar ile gönderilen e-posta bülteni ve ilave bir çok alternatife açıktır.

kesfet.tv sponsorluk için , marketing@kesfet.tv adresinden iletişim kurulabilir.

Tanıtım Yazıları:

Talepleriniz doğrultusunda kesfet.tv ilkelerine aykırı olmayan, tanıtıcı, bilgi verici size özel içerik tarafımızdan da editoryal katkıda bulunularak yayınlanabilir.

İçerik Paylaşımı:

kesfet.tv içeriği de dahil olmak üzere, basılı, yazılı, görsel medya için katkı sağlanabilir.

Sosyal Medya:

kesfet.tv, içeriklerini sosyal medya üzerinde de onbinlerce topluluk katılımcısı ile paylaşmaktadır.