Tayland tatili için Phuket, Pattaya gibi belirli yerler öne çıksa da Phuket’in çevresinde bulunan birçok noktada çeşitli alternatifler var. Bunların en çekicilerinden biri Phuket’ten yaklaşık 5 dakika uzaklıkta bulunan yani başka bir deyişle Phuket’in dibinde yer alan cennet gibi bir ada olan Hindistan Cevizi yani Coconut Adası üzerinde yer alan The Village Coconut Island Phuket.

The Village Coconut Island Oteli Rüya Gibi

The Village coconut Island Resort konaklama yaptığım süre boyunca, beni bir süredir bulunduğum Patong‘un karmaşasından alıp cennet bir adada rüya gibi anlara götürdü.

Phuket otelleri hakkında birçok şey söylenebilir tabii.. Ama Phuket’e gelip üzerinde bir de tropik bir cennette tatil yapmak, belki bir balayı tatili yapmak için The Village aklınızı çelebilir. Keşfet TV Phuket rehberi Erkut Özen ile devam ediyor.

Tayland hakkında her şey yine Erkut Özen anlatımıyla hem bir gezi belgesel tadında, hem seyahat vlog formatında yer almaya devam edecek. Tayland denildiğinde bundan böyle Coconut Adası da The Village Resort da akıllara gelecek.

Keşfet TV YouTube seyahat kanalına destek olmak için ABONE olmayı, BİLDİRİM zilini açmayı, hoşlandığınızda BEĞEN butonuna basmayı ve YORUM yazmayı unutmayalım.

Tayland ve Phuket Sadece Gece Hayatından İbaret Değil!

Coconut Adası Phuket turları sırasında görebileceğiniz bir noktada değil. Her ne kadar Phuket adasının burnunun dibinde yer alsa da bu adada bulunan oteller genel de romantik tatiller veya balayı tatili gibi daha özel amaçlarla tercih ediliyor. Ancak Coconut Adası’nda bulunan The Village Resort tesisinde çocuklardan büyüklere herkese göre keyifli bir atmosfer bulunuyor.

Yani anlayacağınız önce videoda bu harika otel vlogu veya otel videosu oalrak adlandırabileceğimiz nefis görüntüler ile bezenmiş günlüğü seyredin sonra da önce hayalini kurup The Village Resort Coconut Island için programınızı yapmaya başlayın.

Hem video altında bulunan bilgilendirme yazısında hem de bu sayfada bulunan ilgili kelimelerde otele ait linkler yer alıyor. Bunlar dışında Keşfet Youtube kanalı da ziyaretinizi bekliyor.

Booking.com
Önceki İçerikPhuket Videoları: Phuket Geceleri, Gece Pazarları ve Çevre Turları
Sonraki İçerikSokak Sokak Zanzibar Çarşı Pazar Alışveriş Videosu
Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz