Keşfet TV youtube kanalı seyahat videoları hız kesmeden sürdürüyor. Gezi videoları bu kez de Tayland semalarında. Tayland’ın ünlü tatil adası Phuket ve Patong Beach‘den nefis içerikler Keşfet TV YouTube kanalında yer alıyor. Phuket videoları ilk 3 bölümü şimdi Keşfet TV’de.

(Phuket video serisi Youtube kanalında yer alan oynatma listesinde Phuket Rehberi başlığıyla çok daha fazla sayıda videodan oluşuyor.)

Phuket Videoları Neler İçeriyor?

Tayland’ın en çok ilgi çeken ve en çok turist tarafından ziyaret edilen çılgın tatil adası Phuket, Tayland videoları serisi içerisinde en fazla bölümün ve detayın yer aldığı hem belgesel hem de seyahat vlogu tarzındaki gezi videoları ile sürüyor.

Çok sayıda videodan oluşan Keşfet TV seyahat gezi rehberi Phuket rehberi videoları en ilgi çekici detaylar ve Phuket’de yapılacak her şeyin detaylarıyla yer aldığı içerikler barındırıyor. Tur rehberi Erkut Özen anlatımı ile sanki özel rehberli bir Tayland turu sırasında hissedeceğiniz dakikalar yaşayacaksınız. Dünyanın 100’ün üzerinde ülkesinde tur rehberi olarak harika tur programlarına liderlik yapan Asya’nın neredeyse her bölgesinde olduğu gibi Tayland’da Phuket rehberi Erkut Özen ile nefis bir tur gerçekleştirin. İşte Keşfet TV videoları çeşitli nedenlerle bu turlara katılamayan herkese dünyaları gezdiriyor.

Phuket vlog videoları da işte Tayland turları ve Phuket Turları sırasında görebileceğiniz neredeyse her yeri tek tek, adım adım anlatıyor.

Hemen şimdi buradan linke tıklayıp birlikte dünyaları gezebiliriz!

Keşfet TV YouTube kanalında videoları beğenip, kanala abone olmanız bizler için çok önemli. İçeriklerimizin çok daha fazla kişiye ulaşması için bu değerli desteğinizi bekliyoruz!

Keşfet TV Phuket Gezisi ilk 3 Bölüm Video Linki

Keşfet TV youtube kanalında yayında olan Phuket Rehberi oynatma listesinde yer alan ilk üç video linkleri ile aşağıda yer alıyor. Çok daha fazla sayıda seyahat videosu ve gezi maceraları için YouTube kanalına abone olabilirsiniz. Aşağıdaki videolar haricinde Phuket ve çevresinde gerçekleştirilen ekstra turlar arasında en gözde etkinlikler içerisinde yer alan ada turları videolarını da izlemeyi unutmayın!

Keşfet TV YouTube Phuket turları ve videoları için;

1- Phuket Böyle Gezilir!

2- Phuket Geceleri

3- Tayland Sokak Yemekleri Gece Pazarları ve İnanılmaz Günbatımı

Phuket gezisi

Phuket Rehberi Serisinin Tüm Videoları

Booking.com
Önceki İçerikPhi Phi Adaları Turu Yoksa Phuket Tayland’da Yok!
Sonraki İçerikCennet Gibi Adada Rüya Gibi Tatil: The Village Coconut Island
Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz