Gezi Kitapları

Ana Sayfa Gezi Kitapları
gezi rehberi kitapları Gezi kitapları, seyahat notları ve şehir rehberi kitapları ile seyahatnameler bu kategori altında yer alıyor. Her ne kadar gezi rehberi kitaplarının yerini artık teknolojik imkanlar alsa da, gezi yazarlarının hikayeleri, yaşadıkları veya kurguları seyahatlerin en heyecan veren gizemli yanları olarak yer alıyor. Seyahatname okumayan gezi yazısı yazabilir mi diye düşünürken, seyahatname okumayanların seyahate de çıkmayacaklarını aklımıza getiriyoruz! Kitapları çok seviyoruz.

Gezi Kitapları

Gezi kitapları olarak gezi anıları, seyahat notları, gezi yazıları ve seyahat içerikli tüm basılı yayınları okuyup incelendikten sonra bu başlık altında özetliyoruz. Geziler sırasında bizlere yardımcı olması için hazırlanmış büyük emek ürünü olan basılı seyahat rehberleri de yine kategori başlığımız altında bulunan yayınlar arasında yer alıyor. Türü Gezi olan yayınların yanında içerisinde "yolculuk" olan bir çok öykü ve hikaye de yine bu başlık altında yer bulabiliyor. Yani yolculuğun her türüyle ilgili okuduklarımızı aktardığımız gibi, yolculuğun içerisindeki hikayelerle özellikle ilgileniyoruz. Yeni çıkan kitapların tanıtım bültenleri de bu nedenle ilgimizi çekiyor ve bir kişiye bile dahi ulaştırabiliyorsak kesfet.tv altında oluşturduğumuz misyonumuzu mutlulukla kaplıyor.

Seyahatler Hikayelerle Dolu

Bugüne kadar her seyyah seyahatname yazmaya niyet etmeden başlamış aslında bu işe. Seyahatname yazmak, yolculuğun bir gereği olup kendi doğallığı ile ortaya çıkmış. Her hikayeyi dinlemeye hazırız. Seyahat kitaplarını, yolculuğa çıkmaya hazırlananları ve seyahatte olanları bekliyoruz

Gösterilecek bir içerik yok