Hatay

Hatay Turuna Ne Dersiniz? 30 Dakikada Baştan Başa Hatay Vlog

Türkiye’nin mutlaka gezilmesi gereken şehirler listelerine her zaman üst sıralardan giren Hatay, özellikle gastronomi anlamında yani o eşsiz lezzetleriyle akıllara geliyor. Ancak Hatay asla sadece müthiş lezzetleriyle değil görülmesi gereken yerleri ve binlerce yıllık hikayeleriyle de etkileyici.

Hatay Vlog Keşfet TV

Hatay Vlog Keşfet TV Youtube Kanalı’nda

Hatay hakkında keşfet tv’de detaylı içerikler yer alıyor ama önce Keşfet TV youtube kanalı için hazırlanan Hatay Vlog yayında!

Adım Adım Hatay Gezisi

Sadece 30 dakikada pandemi altında maskeli olarak(!) gerçekleştirdiğimiz Hatay gezisi vlogu Erkut Özen anlatımı ve eşsiz Hatay sürprizleri ile sizi yarım saatte başka bir şehirde yaşatacak. Seyahat videoları ve gezi rehberi içerikleri ile ilham verici görüntüler bu defa Hatay ile Keşfet TV’de.

Hatay BB ve EXPO 2021 Hatay 

Hatay Büyükşehir Belediyesi ve Expo 2021 Hatay organizasyonu ile gerçekleştirdiğimiz Antakya Hatay gezisi vlog’u. Hatay gezisi sırasında uğramanız gereken yerleri de not olarak video altında belirttik. Merak etmeyin hepsi tarafımızdan deneyimlendi!

Hatay Vlog Keşfet TV Youtube Kanalında

Hiç zaman kaybetmeden Hatay vlog videosunu izleyin. Hatta böylesi geziler yapmak isterseniz youtube kanalımıza da ABONE olmayı ve oradan bir BEĞEN butonuna basma zahmetine de girerseniz yeni videolar için bizi daha da motive edersiniz. 🙂

Keşfet TV Youtube Kanalı abone olmak için buraya tıklayınız.

About author

Articles

Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.
Bize Katıl
Birlikte Dünyaları Gezelim!

Birlikte dünyaları gezmek ve seyahat gruplarımız için hemen bize katıl!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir