Ana Sayfa Akdeniz Hatay 30 Dakikada Baştan Başa Hatay Vlog

30 Dakikada Baştan Başa Hatay Vlog

0

Türkiye’nin mutlaka gezilmesi gereken şehirler listelerine her zaman üst sıralardan giren Hatay, özellikle gastronomi anlamında yani o eşsiz lezzetleriyle akıllara geliyor. Ancak Hatay asla sadece müthiş lezzetleriyle değil görülmesi gereken yerleri ve binlerce yıllık hikayeleriyle de etkileyici.

Hatay Vlog Keşfet TV

Hatay Vlog Keşfet TV Youtube Kanalı’nda

Hatay hakkında keşfet tv’de detaylı içerikler yer alıyor ama önce Keşfet TV youtube kanalı için hazırlanan Hatay Vlog yayında!

Sadece 30 dakikada pandemi altında maskeli olarak(!) gerçekleştirdiğimiz Hatay gezisi vlogu Erkut Özen anlatımı ve eşsiz Hatay sürprizleri ile sizi yarım saatte başka bir şehirde yaşatacak. Seyahat videoları ve gezi rehberi içerikleri ile ilham verici görüntüler bu defa Hatay ile Keşfet TV’de.

Hatay Büyükşehir Belediyesi ve Expo 2021 Hatay organizasyonu ile gerçekleştirdiğimiz Antakya Hatay gezisi vlog’u. Hatay gezisi sırasında uğramanız gereken yerleri de not olarak video altında belirttik. Merak etmeyin hepsi tarafımızdan deneyimlendi!

Hiç zaman kaybetmeden Hatay vlog videosunu izleyin. Hatta böylesi geziler yapmak isterseniz youtube kanalımıza da ABONE olmayı ve oradan bir “beğen” butonuna basma zahmetine de girerseniz yeni videolar için bizi daha da motive edersiniz. 🙂

Keşfet TV Youtube Kanalı abone olmak için buraya tıklayınız.

YORUM YOK

BİR YANIT VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz