Son yıllarda Ubud Bali’nin en gözde tatil yerlerinden biri oldu. Özellikle instagram başta olmak üzere tüm sosyal medya tarafından denizin bile olmadığı bir adada yer alan oldukça iç bir bölgede bulunan bu gözde nokta artık en popüler seyahat noktalarından biri. Ubud turu yaparken çevreyi diğer bir videoda aktarmıştım size. İşte bu instagram noktaları dışında başka bir UBUD daha var Bali’de. Ubud’un merkezi olan yaşam alanı.

Ubud Turu Yaptınız mı?

Keşfet TV ve Erkut Özen anlatımıyla bir Ubud rehberi olmasa da işte bu merkezde yani şehir içinde bir dolaşalım istedik.

Ubud videoları devam edecek. Ancak öncesinde Bali Ubud gezisi çarşıları ve insanlarıyla bir Ubud vlog geliyor.

Videonun başında bahsettiğim otelin ismi Pancer House Umarım keyifle izlersiniz..Booking.com

Booking.com
Önceki İçerikİçinde Seyyah Barındıranlara Teşekkürler
Sonraki İçerikBali’de Başıma Bu da Geldi! Bali’de Kaza
Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz