Bali tatili hikayeleri ve renkleriyle gerçekten unutulmaz anlar bırakıyor. Bali gezisi hayran bırakan doğal ve kültürel hayatıyla beni inanılmaz etkilerken bir Bali evine konuk olmak işin en güzel tarafıydı. Bali’de yaşam nasıl diye düşünürken bu güzel bir sürpriz oldu!

Bali’de Yaşam – Gerçek Bir Bali Evi

Bir Bali ailesi geleneksel yapılı Bali evinde nasıl yaşıyor? Nasıl bir ev düzeni var? Sevgili dostum Adi ve ailesinin evinde kısa ama çok keyifli anlar yaşadım. Hep beraber başka bir dünyaya konuk oluyoruz bu defa! Birlikte dünyaları geziyoruz! Üyelere özel ayrıcalıklardan yararlanmak için Keşfet TV’ye katılmaya ne dersin?

YouTube Kanalına şimdi ABONE ol!

Abone olmayı, bildirimleri açmayı hoşlandığınızda beğenmeyi ve yorum yazmayı atlamayalım :)) Destek olan herkese binlerce teşekkür, kucak dolu sevgiler olsun..


Gezi Rehberi ►kesfet.tv Sosyal Medya Hesaplar

instagram ►https://www.instagram.com/kesfet.tv

twitter ► https://twitter.com/kesfettv

facebook ► https://www.facebook.com/kesfet.tv

Booking.com
Önceki İçerikBali Tatili için En Özel Seyahat Noktaları
Sonraki İçerikİçinde Seyyah Barındıranlara Teşekkürler
Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.

2 YORUMLAR

  1. İçeriklerininde çok etkilendiğim doğrudur. Bir gün lüks bir otelin havuzunda serinliyorum. Sonra yağmur yağıyor ve ben yine çoçuklar gibi şen yine o havuzdayım. Bir gün oluyor bisiklet ile Kamboçya’nın köylerine pedal çeviriyorum. Ankor Wat’ta 1 saat belgesel izliyor. Görsel bir şölenin içine düşüyorum. Ufak bir karanlık oluyor. Ordan geçiyorum Malzeya’ya, şahane yemekleri 🙂 sanat dolu sokakları, kocaman Murugan, sonra birazda sanayiye dalıyoruz. Kalayın işlenmesini izliyoruz. Phuketi unutmadık. Baş tacımız. Gece pazarları, gece hayatı** tüm gerçekleri ile** enfes adaları, renk renk balıkları… Zanzibar peki, yeryüzünde cennet sanki rüya gibi. Biraz ayrımcılık yaptım Avrupaya şimdi geçiyorum. Peki Roma, gizli kalmış noktaları…Baba memleketi Bulgaristan, Leipzing sonra buz kesen havasıyla. Liste’de Lübnan’da var. Otelde bir dolu bilgi paylaşımı. Ve Türkiye… Kamp videoları, İzmir Datça, Akdağ. Bodrum, Hatay… Belki şuan atladığım içi dolu bir dünya içerik ile seni gönülden kutlarım. Dolu dolu bir dünyasın, bir dünya hayalin peşindesin…

    Bu videonun özelinde etkilendiğim şey, doğallık, samimiyet ve hayatlarına verdikleri saygı oldu.

    Sevgiler…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz