Gezi Rehberi Seyahat Sitesi

Zanzibar

Dev Kaplumbağalar Adası Zanzibar Prison Island

Tanzanya‘nın dünyanın en iyi balayı destinasyonları listesi ve dünyanın en iyi plajları arasında yer alan cennet adası Zanzibar gezilecek ilginç güzellikte yerlerle dolu! Dev Kaplumbağalar Adası olarak da bilinen Prison Island gezisi Zanzibar videoları serisinin yeni bölümü olarak Keşfet TV YouTube kanalında yayında.

dev kaplumbağalar adası

Dev Kaplumbağalar Adası’nın Hikayesi

Zanzibar doğal güzellikleri ile olduğu kadar hikayeleriyle de oldukça ilginç detaylar barındırıyor. Afrika kıtasının en acı kölelik öykülerinin de yaşandığı bu topraklarda, Zanzibar’ın başkenti sayılan Stone Town‘dan kolaylıkla gidebileceğiniz nefis adalar gezileri harika çevre turları bulunuyor.

Bu gezilerden biri Hint Okyanusu ortasında bir ıssız adayı deneyimleme hissini veren Nakupenda gezisi. Bu geziye ait video da yine youtube kanalında bulunuyor. Bir diğer gezilecek ilginç yer ise ünlü Hapishane Adası! Prison Island olarak isimlendirilen adanın en büyük özelliği adayı evleri kabul etmiş olan yüz yaşının üzerindeki çok sayıda dev kaplumbağalar dev kaplumbağalar adası olarak da bilinen Prison Island gezisi ve bu adalar turları ile çevre gezilerinin detayları yeni videomuzda yer alıyor.

Destek için Kanalımıza Abone Olun!

Yine Erkut Özen anlatımı ile Zanzibar’ın en ilginç yönlerini eğlenerek gezmek isterseniz Keşfet TV youtube kanalına abone olmayı ve izlediğiniz videoyu beğenmeyi unutmayın!

Sizlerin vereceği bu desteğin yeni seyahat videoları yeni keşfet tv projeleri için ön ayak olacağını daha da önemlisi büyük bir motivasyon kaynağı olacağını hatırlatarak iyi seyirler diliyoruz.

Yazar Hakkında

Articles

Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.
İlgili Yazılar
Zanzibar

Zanzibar Nungwi Gezi Videosu! Bambaşka Zanzibar Vlog Keşfet TV'de

Zanzibar dünyanın en iyi tatil ve balayı destinasyonları arasında yer alıyor.
Daha Fazla
Zanzibar

Hint Okyanusunda Issız Nakupenda Adası!

Zanzibar Nakupenda adası sanki bir film platosundaymış gibi hissettiğiniz kartpostallardan…
Daha Fazla
Zanzibar

Sokak Sokak Zanzibar Çarşı Pazar Alışveriş Videosu

Zanzibar Rehberi Keşfet TV YouTube’da!Sokak Sokak Zanzibar Çarşı Pazar Alışveriş…
Daha Fazla
Bize Katıl
Birlikte Dünyaları Gezelim!

Birlikte dünyaları gezmek ve seyahat gruplarımız için hemen bize katıl!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir