Tanzanya‘nın dünyanın en iyi balayı destinasyonları listesi ve dünyanın en iyi plajları arasında yer alan cennet adası Zanzibar gezilecek ilginç güzellikte yerlerle dolu! Dev Kaplumbağalar Adası olarak da bilinen Prison Island gezisi Zanzibar videoları serisinin yeni bölümü olarak Keşfet TV YouTube kanalında yayında.

dev kaplumbağalar adası

Dev Kaplumbağalar Adası’nın Hikayesi

Zanzibar doğal güzellikleri ile olduğu kadar hikayeleriyle de oldukça ilginç detaylar barındırıyor. Afrika kıtasının en acı kölelik öykülerinin de yaşandığı bu topraklarda, Zanzibar’ın başkenti sayılan Stone Town‘dan kolaylıkla gidebileceğiniz nefis adalar gezileri harika çevre turları bulunuyor.

Bu gezilerden biri Hint Okyanusu ortasında bir ıssız adayı deneyimleme hissini veren Nakupenda gezisi. Bu geziye ait video da yine youtube kanalında bulunuyor. Bir diğer gezilecek ilginç yer ise ünlü Hapishane Adası! Prison Island olarak isimlendirilen adanın en büyük özelliği adayı evleri kabul etmiş olan yüz yaşının üzerindeki çok sayıda dev kaplumbağalar dev kaplumbağalar adası olarak da bilinen Prison Island gezisi ve bu adalar turları ile çevre gezilerinin detayları yeni videomuzda yer alıyor.

Destek için Kanalımıza Abone Olun!

Yine Erkut Özen anlatımı ile Zanzibar’ın en ilginç yönlerini eğlenerek gezmek isterseniz Keşfet TV youtube kanalına abone olmayı ve izlediğiniz videoyu beğenmeyi unutmayın!

Sizlerin vereceği bu desteğin yeni seyahat videoları yeni keşfet tv projeleri için ön ayak olacağını daha da önemlisi büyük bir motivasyon kaynağı olacağını hatırlatarak iyi seyirler diliyoruz.

Booking.com
Önceki İçerikMarsaxlokk Malta Adası’nın Bambaşka Yüzü
Sonraki İçerikMalta Tarihi ve Osmanlı’nın Malta Kuşatması
Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz