Zanzibar dünyanın en iyi tatil ve balayı destinasyonları arasında yer alıyor. Tanzanya’nın bilinen Afrika coğrafyasından çok farklı bembeyaz kumlarla kaplı egzotik adası dünyada en çok tercih edilen tatil noktaları arasında bulunuyor.

Zanzibar, Keşfet tv youtube kanalında Erkut Özen anlatımıyla bir dizi gezi seyahat vlogu videosu halinde yayınlanıyor. Keşfet TV youtube kanalına henüz abone olmadıysanız bir “tık”lık işiniz var!

Zanzibar gezi videolarının ilkinde rüya gibi Nungwi bölgesi ve Zanzibar’ın Hint Okyanusu içindeki gel-git olayları yer alıyor.

Keşfet TV youtube kanalına bekliyoruz. Keşfet TV youtube kanalından Zanzibar adasının mutlaka görülmesi gereken yerleri, gezilecek en önemli noktaları ve muhteşem güzellikler barındıran yakın çevre adaları videolarını da izleyebilirsiniz.

Booking.com
Önceki İçerikYolu Anamur’a Düşenlerin Mutlaka Görmesi Gereken Yerler!
Sonraki İçerikUçakta Uyumak İçin 5 Önemli Tavsiye!
Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz