Aktüel

House of Superstep, Kapalı Kaykay Deneyim Alanı House İstiklal’de!

House of Superstep, kent ve sokak kültürünün tüm paydaşlarına kapılarını açan bir komünite merkezi olarak öne çıkan bir kompleks. İçerisinde dövme stüdyosu, mini basketbol sahası, konsol oyun alanı gibi sosyal alanların yer aldığı mağaza, ziyaretçilerine sadece alışveriş değil, aynı zamanda eğlenceli bir deneyim vadetmeyi amaçlıyor. Customization hizmetiyle de kişiselleştirilmiş bir alışveriş deneyimi sunan mağaza, aktivasyon alanları, DJ köşesi ve etkinlikleriyle bir buluşma noktası olma iddiasında! İstiklal mağazasında açılan Kaykay deneyim alanı ise kaykayseverler için oldukça ilgi çekici bir mekan.

House of Superstep, Türkiye’nin En Kapsamlı Kapalı Kaykay Deneyim Alanını House İstiklal’de açtı!

Markanın İstiklal mağazasının -2. katında yer alan, Türkiye’nin en kapsamlı kapalı kaykay deneyim alanı açıldı. Sokak kültürünü ileri bir seviyeye taşıyan marka, kaykayı bir tutku haline getirmiş, kaykay sporuyla ilgilenen her seviyeden bireyi bu alanda birleştirmeyi hedefliyor. Rulmandan board’a tüm parçaları birleştirip modifiye edebilecekleri ürün satışı ve uygulama alanı, film gösterim alanı, finger skate alanı ile “pool” ve “street” parkurlarının bulunduğu deneyim alanında ziyaretçiler aynı zamanda Türkiye’nin öncü kaykay markası âlâ skateboards’un uzman eğitmenlerden bireysel ve grup dersleri de alabiliyorlar.

Kaykayseverler Burada Buluşacak!

Deneyim alanına gelen herkesin kendi tarzına uygun bir kaykay deneyimi yaşamasına imkan sunuluyor. Alanda kaykay eğitimi, deneyim alanının kullanılması, uzman eğitmenler eşliğinde en uygun kaykay modelinin belirlenmesi gibi hizmetler de veriliyor.

About author

Articles

Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.
Related posts
Aktüel

Youtube'da Dünyaları Geziyoruz!

Keşfet TV (ya da bildiğiniz şekliyle kesfet.tv), isminin sonunda yer alan “domain…
Read more
Aktüel

İşte Vizesiz Seyahat Edebileceğiniz 5 Ülke!

Vizesiz Seyahat Edebileceğiniz 5 Ülke4 Mevsimi En Güzel Şekilde Yaşatan Destinasyon…
Read more
Aktüel

En Pahalı Kahve Nerede?

En Pahalı Kahve Nerede?En Pahalı Kahve Katar’daOrta boy bir Americano’nun fiyatı bazı…
Read more
Bize Katıl
Birlikte Dünyaları Gezelim!

Birlikte dünyaları gezmek ve seyahat gruplarımız için hemen bize katıl!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir