Gezi Rehberi Seyahat Sitesi

Seyahat Rehberi

Avrupa Rüyası Nedir? Otobüsle Avrupa Turu ile 16 Ülke 32 Şehir Gezilir mi?

Otobüsle Avrupa Turu ile Avrupa Rüyası kurdunuz mu hiç? Günümüzde yaz tatillerinde Avrupa’yı görmek isteyen gençler ve kısıtlı yıllık izinlerini yurt dışında geçirmek isteyen çalışanların gözdesi haline gelen otobüsle Avrupa turları, kısa zamanda pek çok yeri gezme imkânı sağladığı için sıklıkla tercih ediliyor. Diğer yandan yeni kültürler tanımak, farklı bakış açıları kazanmak ve keyifli, eğlenceli, güvenli ve konforlu bir Avrupa Turu gerçekleştirmek istiyorsanız, Avrupa Rüyası’nın birbirinden renkli rotalarından birini tercih edebilirsiniz.

Otobüsle Avrupa turu ile 16 ülke 32 şehir gezilir mi? diye düşünenlerdenseniz, Avrupa Rüyası PLUS ile 16 ülke ve 32 şehri gönlünüzce gezerken ulaşımın, konaklamanın, rehberli seyahatin rahatlığı ile sınırlardan vakit kaybı yaşamadan geçmeniz mümkün. 

otobüsle avrupa turu

Avrupa Rüyası – 16 Ülke 32 Şehir Gezilir mi?

Tek seferde tüm Avrupa kıtasını gezmenin en kolay, en uygun fiyatlı ve en keyifli yolu olan Avrupa Rüyası’nın otobüsle Avrupa turu ile 20 gün boyunca 16 ülke ve 32 şehri gezmek hayal değil.

Kendine özgü rüya rotalarının yanı sıra, konaklamalı gemi yolculukları ve profesyonel rehberler eşliğinde seyahat etme şansı gibi avantajları bir araya getiren Avrupa Rüyası’nda 1 Euro dahi ekstra ücret ödemeden 32 Avrupa şehrini görebilir ve 16 Avrupa ülkesini ziyaret etme şansı yakalayabilirsiniz.

Otobüsle Avrupa turlarında Adriyatik’te gemi yolculuğu yapan tek tur firması olan Avrupa Rüyası’nın PLUS paketi, 11 gece konaklama ve 2 gece de Adriyatik Denizi’nde gemi yolculuğu imkânı sağlıyor.

otobüsle avrupa turu

Konaklama nasıl?

Otobüsle Avrupa Turu sırasında 1 gün otobüs yolculuğu ve 2 gece konaklama şeklinde 11 gece konaklayacağınız oteller, Avrupa’nın en popüler şehirlerinin merkezlerindeki 4 yıldızlı otellerde ve 2 kişilik odalarda olacak şekilde planlanıyor. 11 konaklama kahvaltısı da, açık büfe olarak veriliyor.

Avrupa Rüyası PLUS’ta konaklama şehirleri ise; Roma, Antibes, Barcelona, Paris, Amsterdam, Rotterdam, Wroclaw, Prag, Budapeşte, Venedik ve Atina. Bu şehirlerin yanı sıra, Adriyatik Denizi’nde gerçekleştirilecek 2 gece gemi yolculuğundaki Venedik-İgoumenitsa seyahatinde de konaklama bulunuyor. İgoumenitsa-Bari’de ise yolculuk, açık oturma alanında sit şeklinde gerçekleştiriliyor.

otobüsle avrupa turu

Avrupa Rüyası Rotaları nasıl?

Profesyonel rehberler eşliğinde yola çıkan Avrupa Rüyası PLUS, Amsterdam ve Rotterdam dışında Leiden, Delft, Lahey, Volendam gibi Hollanda’nın en çok ziyaret edilen adreslerine mini bir Hollanda turu gerçekleştiriyor.

Birçok turun ekstra ücretle gerçekleştirdiği Yunanistan turunda ise Selanik, Parga, Preveze ve Atina’yı da görme şansınız var.

Ayrıca, otobüsle Avrupa turlarının uğramadığı Polonya’nın Wroclaw kenti ile, Bled Gölü ve Ohrid Gölü gibi yerlere de ekstra ücret talep ücret ödemeden ziyaret avantajı sağlıyorsunuz.

Fransa (Paris, Cannes, Marsilya, Nice, Toulouse), İtalya (Roma, Floransa, Venedik, Bari, Pisa), Yunanistan (Atina, Selanik, İgoumenitsa, Parga, Preveze), Almanya (Berlin), Hollanda (Amsterdam, Rotterdam, Lahey, Delft, Leiden), Vatikan, Monako (Monte Carlo), Andorra (Andorra La Vella), İspanya (Barselona), Çekya (Prag), Macaristan (Budapeşte), Avusturya (Viyana), Belçika (Brüksel, Brugge), Polonya (Wroclaw), Slovakya (Bratislava) ve Slovenya (Lübyana, Bled Gölü) Avrupa Rüyası PLUS’ın gezilecek adresleri.

otobüsle avrupa turu

Fiyata dahil hizmetler neler?

Avrupa Rüyası’nın hiçbir otobüsle Avrupa turu rotasında, ekstra ücret adı altında gezilecek yer bulunmuyor.

Profesyonel kokartlı rehberlik hizmeti ve lüks otobüslerle şehirlerarası yolculuklar başta olmak üzere, Yunanistan ve İtalya arasındaki 2 gemi yolculuğu, Venedik-Vaporetto gidiş-dönüş ücreti, bagaj hakkı, 13 gece konaklama ve 11 gün açık büfe kahvaltıları, yurtdışı çıkış harcı, şehir vergileri, mesleki sorumluluk sigortası ile araç içi sıcak içecekler ve soğuk su ikramı fiyata dahil hizmetler arasında.

Fiyata dahil olmayan hizmetler neler?

Fiyata dahil olmayan hizmetler arasında ise, yeşil pasaportu veya vizesi olmayanlar için 130 Euro Schengen vize ücreti, seyahat güvence paketi, müze ören yerleri ücretleri ile bireysel harcamalar ve yeme-içme masrafları bulunuyor.

otobüsle avrupa turu

Avrupa Rüyası PLUS, 16 Avrupa ülkesinin 32 şehrini gezebileceğiniz, 11 gece konaklama ile birlikte 2 gece de Adriyatik Denizi’nde gemi yolculuğu yapabileceğiniz benzersiz bir otobüsle Avrupa turu rotası.

Ayrıca Avrupa Rüyası’nda PLUS paketin yanı sıra bir de EKO paket seçeneği ile, Balkan Rüyası, Britanya Rüyası, Kuzey Avrupa ve İskandinavya Rüyası olmak üzere kıtanın tümünü kapsayan rotalar da bulunuyor.

Yazar Hakkında

Articles

Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.
İlgili Yazılar
Seyahat Rehberi

Tur Satın Almadan ve Tatile Çıkmadan Önce Tatil Önerileri

Tatil ÖnerileriTatilin İyi Geçmesi İçin Püf Noktası: Kendinize Bir Söz Verin!Tatile…
Daha Fazla
Seyahat Rehberi

Şehirlerin Eski Yeni Halleri

Kentlerin Hayaletleri nedir bilir misiniz? Ya da buna neden olan şehirlerin eski yeni…
Daha Fazla
Seyahat Rehberi

Bayramda Nereye Gidilmez?

Bayramda Nereye Gidilmez?Bayramda Gidilmemesi Gereken 5 Yer1 Alaçatı – Çeşme2 Bodrum3 Avşa…
Daha Fazla
Bize Katıl
Birlikte Dünyaları Gezelim!

Birlikte dünyaları gezmek ve seyahat gruplarımız için hemen bize katıl!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir