The Parisian Hotel Beyrut gibi bir şehirde harika bir konaklama alternatifi sunuyor. Bu videoda Beyrut hakkında her şeyi tüm detaylarıyla The Parisian otelindeki odamda anlattım. Tam bir sohbet videosu oldu ve Beyrut hakkında Beyrut vizesi, Beyrut otelleri, şehir içi ulaşım ve havaalanından merkeze nasıl gidilir ile taksi ücretlerine kadar bir çok konudan bahsettim.

Beyrut Hakkında Her Şey!

Beyrut rehberi Erkut Özen anlatımıyla The Parisian Hotel desteği ile keyifli ve bilgi dolu bir video izleyeceğinizi umuyorum.

Booking.com
Önceki İçerikBALİ’DE LÜKS TATİL TÜRKİYE’DEN UCUZ! THE GARCIA UBUD
Sonraki İçerikRoma Havaalanından Merkeze Nasıl Gidilir? Roma Ulaşım Bilgileri
Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz