Adeta Ege ve Akdeniz’i birleştiren bir yarımada görüntüsü veren Datça’nın enfes köşelerinden biri olan Palamutbükü Datça vlog olarak Keşfet TV youtube kanalında yerini aldı.

Palamutbükü Datça Vlog

Palamutbükü’nün kapladığı küçücük alanda keyifli bir yürüyüş yaparken, Palamutbükü ismi nereden geliyor? Datça’ya ne kadar uzak? Betçe ne ola ki? Palamutbükü kamp yerleri, Akçabük kamping ve son yılların en merak sorusu Palamutbükü’nde lahmacun ne kadar gibi soruların cevapları gezi rehberi Erkut Özen anlatımıyla youtube Keşfet TV kanalında yayınlandı.

Palamutbükü’nde bulunan Akçabük Kamping hakkında detaylı bilgileri ve kendi deneyimlerimizi Keşfet TV youtube kanalında izleyebileceğiniz gibi buradan da detaylarıyla okuyabilirsiniz.

Palamutbükü Datça Vlog videosunu izlerken videoyu daha çok kişiye ulaştırmak için beğenmeyi ve Gezi Rehberi Keşfet TV kanalına abone olmayı atlamayın!

Keşfet TV youtube yaz tatili serisi ile birçok tatil yerini videolar ve hikayelerle anlatmaya devam edecek.

Booking.com
Önceki İçerikKaz Dağları Oksijeni, Nefis Plajları ile Altınoluk
Sonraki İçerikBodrum Vlog Keşfet TV Youtube Kanalı Yaz Tatili Günlükleri Serisinde
Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.

BİR YANIT VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz