Karnaval.com radyolarından Babyjoy‘da Canan Demiray tarafından hazırlanıp sunulan Gez Gör Keşfet! programında sevgili Canan’ın konuğu oldum.

Ortadoğu’nun Paris‘i olarak bilinen Lübnan’ın başkenti Beyrut hakkında keyifli ve bilgilendirici bir sohbet gerçekleştirdik.

Beyrut Turu yapmak isteyenlerin mutlaka dinlemesi gereken programda, çocuklarla da yapılacak bir Beyrut Turu’nun ayrıntılı programını anlattık.

Canan Demiray Gez Gör Keşfet

Beyrut Turu Tüm Ayrıntıları ile Bu Programda

Canan Demiray‘ın keyifli programlarının podcast’lerini karnaval.com web sitesi üzerinden dinleyebilirsiniz. Gez Gör Keşfet serisinin 23 numaralı programı benim konuk olduğum yayın.

Programı isterseniz linkten isterseniz aşağıda bulunan oynatıcıdan direkt olarak dinleyebilirsiniz.

Booking.com
Önceki İçerikKızkalesi: Efsane mi Yoksa Tarihi Bir Gerçek mi?
Sonraki İçerikTHY 65 Yaş ve Üzeri Yolculara Uçuşlarını Kapattı
Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz