Efsanelerle dolu bir adada tropik bir coğrafya içerisinde olağanüstü bir tatil deneyimine evet diyorsanız size bir de kalacak yer gerekiyor. Böyle bir yerde bir Hilton deneyimi yaşamak için bu defa uzaklara doğru gideceğiz ama inanın bana “Buna değecek!”. Nereye mi gidiyoruz? Hazır olun nefis bir coğrafyaya, Seyşellere gidiyoruz! Seyşel adalarından birine Silhouette Adasına ve dünyanın en iyi oteller listesinden bir konaklama harikasına..

En Keyifli Hilton Deneyimi

Bakın biliyorum bu yazının içeriği ilham vermekten çok baştan çıkarıcı resimlerle dolu. Hele ki bu resimlere iş başında sıkıcı bir ofis ortamında veya şehir gürültüsü arasında bir toplu taşıma aracında ayakta durmaya çalışırken falan bakıyorsanız bana kızmayın. Ben sadece “bakın dünyada neler neler var” tadında haber veriyorum size de. Kimbilir günün birinde belki böyle bir yerde karşılaşırız.

hilton deneyimi

Silhouette Adası Seyşellerin en büyük üçüncü adası konumunda. En önemli özelliklerinden biri günümüze kadar el değmeden kalan bir ada olmasının yanında, aslen bir aileye ait özel bir mülk statüsü taşıması. Yani burası özel mülk!

hilton deneyimi seyşelleren iyi oteller hilton deneyimi

Sık ormanlarla kaplı adanın kıyıları mercanlarla dolu. Bu özel adanın üzerinde çok özel bir de tesis bulunuyor. Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa

Tatil İçin Seyşeller Çağırıyor

Bu mistik duygular saçan ada üzerinde yer alan otelin villa, köşk ve özel suitlerden oluşan 111 odası bulunuyor. Tesisin Silhouette ve Ocean villaları enfes lokasyonuyla harika bir konuma sahip olmalarının yanında, dilediğiniz zaman tesisin diğer misafirlerinden de gizli kalmanızı sağlıyor. En özel villalardan olan Silhouette villasının kendine ait küçük bir ormana açılan bir de kapısı bulunuyor.

Hilton deneyimi için

Yedi adet restoran, bar ve kafenin bulunduğu tesisin aynı zamanda egzotik bir de Spa merkezi var. Adanın konumu gereği okyanusta bir dalış yapabilir, orman içerisinde yürüyüşlere çıkabilir ve milli park olan bölgeye gidebilir, balık tutmak için tekneyle açılabilir veya kendinize ait enfes zamanlar yaratabilirsiniz.

Hilton Labriz Seyşeller harika bir Hilton deneyimi ve konforlu bir tatil için konuklarını bekliyor. Haydi şimdi iş başına 😉

Rezervasyon ve dönemlik fiyatlarına buradan bakabilirsiniz.


Booking.com
Önceki İçerikEndülüs turları ile İzlanda turlarını hemen değerlendirmelisiniz!
Sonraki İçerikMaxx Royal Belek: Antalya Otelleri Arasında Bir Otelden Çok Fazlası
Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz