Fotoğraf altı yazılarına bu defa Endülüs gezileri zamanına ait bir kare ve hikayesini ekliyorum. Fotoğraflar çok şey anlatır. Fotoğrafı fotoğraf yapan nasıl “ışık” ise, işte o ışık, tarihin bıraktığı izleri de aydınlatır. Bir renktir, bir ışıktır fotoğraf.

Endülüs Gezileri Fotoğraflık Anlarla Dolu

Endülüs’ün kendine özgü renkleri, İspanya’ya her yıl milyonlarca ziyaretçi çekiyor. Endülüs’ün bugünkü sakinleri günlük yaşamlarını değiştirseler de, dokunulmasını sevdikleri kendi coğrafyalarına özgü renklerden, gelenek ve göreneklerden vazgeçmiyorlar.

Endülüs gezileri,Sevilla’da La Feria bayramında başka bir hale dönüyor. Endülüslü bir çocuk, kulağına gelen melodilerle atalarının yaptığı gibi acılı ezgilere renk veriyor.Booking.com


Müzik, dans, geleneksel kıyafetler ve eğlenceler, La Feria Sevilla bayramında rengarenk günler sahneliyor.

Endülüs en renkli günlerine ev sahipliği yapan festival günlerini ve rengarenk dokuyu hissedeceğiniz nefis resimlerini mutlaka görüp, okumanızı isterim. Buradan ulaşabilirsiniz.

Endülüs gezileri

Booking.com
Önceki İçerikİstanbul Metrosu: Bir İstanbul Yolcusundan İzlenimler
Sonraki İçerikGemi Turları: Tatilin En Keyifli Şekli Cruise Turları Hakkında Her Şey
Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz