Roma’da ulaşım nasıl? Havaalanından merkeze nasıl gidilir? diye soruların cevapları için kısa ve bilgi dolu bir içerik hazırladım. Roma ulaşım bilgileri videosu Roma havaalanından merkeze nasıl gidilir videosu ile youtube kanalında!

Roma Havaalanından Merkeze Nasıl Gidilir?

İtalya’nın başkenti Roma havaalanı Fiumicino trenitalia ile Roma şehir merkezine direkt olarak bağlanıyor.

Roma havaalanından Termini istasyonuna kadar ve Roma merkezden Fiumicino Havaalanı’na en kolay en ucuz ve en hızlı nasıl gidilir diye merak edenler bu videoyu izleyebilir.

Sadece havalimanından şehir merkezine nasıl gidilir sorusunun cevabının değil, İtalya hakkında küçük detayların da yer aldığı keyifli ve faydalı bir Roma vlogu oldu.

Umarım sizlerde beğenirsiniz.

Booking.com
Önceki İçerikBEYRUT Hakkında Her Şey! Vize, Konaklama, Ulaşım, Para, Fiyatlar ve The Parisian Hotel Beyrut
Sonraki İçerikMaymun Ormanı Macerası Ubud
Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz