Üsküp gezisi Makedonya’ya gidenler için olmazsa olmaz gibi bir şey! Son yıllarda olağanüstü bir değişim gösteren Üsküp, vizesiz gezilecek şehirler arasında yer almasından dolayı oldukça rağbet görüyor.

Bir çok kez Makedonya’nın gezilecek yerleri ve dolayısıyla başkent Üsküp‘ü yazıp, fotoğraflar paylaştım. Üsküp gezisi hakkında bir dolu da detay aktardım. Balkanlarda gezilecek ülkeler arasında sevdiğim yerlerin başında gelen Makedonya‘da Üsküp’e uğramak benim için her zaman tekrar edilenler arasında yer alıyor.

Yani çok defa gidip gelmeye devam ediyorum Makedonya‘ya ve tabii ki Üsküp’e. Değişime şahit olma şansı diyelim buna.

Üsküp Gezisi

Üsküp Gezisi

Bu defa kısa bir Üsküp ve Taş köprüsü‘nün yorumlarıyla bir kaç küçük görüntü aktarıyorum sadece.

Bahar aylarının coşturduğu topraklardan, balkanların bir kentinden, bulunduğumuz yere bir bakış yalnızca.

Booking.com

Buyurun Taş köprülü bir Üsküp Gezisi‘ne.

Booking.com
Önceki İçerikBatarya Problemi: Akıllı Telefonların En Büyük Seyahat Sorunu
Sonraki İçerikİnternet Yoksa Bizde Yokuz! İnternetsiz Oteller
Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz