Gezi Rehberi Seyahat Sitesi

Aktüel

Youtube Seyahat Kanalı Keşfet TV “Bir Dünya” İçerik Dolu

Keşfet TV (ya da bildiğiniz şekliyle kesfet.tv), isminin sonunda yer alan “domain uzantısı”nı artık daha fazla kullanmaya başlıyor! Bugüne kadar aklımızda birçok proje olmasına rağmen gerçekleştirmek için fazlasıyla(!) beklediğimiz keşfet tv Erkut Özen youtube kanalı içerikleriyle gelişmeye devam ediyor. Youtube Seyahat Kanalı Keşfet TV web üzerinde olduğu gibi youtube’da da bir dünya içerik dolu.

Keşfet TV Youtube Kanalı’na Abone Olmak için TIKLA

Keşfet TV youtube

Youtube Seyahat Kanalı Keşfet TV YouTube Kanalı Oynatma Listeleri

Gezi rehberi listemizde Türkiye ile başladık. Ama dünyanın çeşitli yerleriyle ve tabii ki en ilgi çekici hikayeleri, efsaneleri, mekanlarıyla devam ediyoruz. Bugüne kadar seyahat etme fırsatını bulduğumuz yüzlerce yeri yeniden ziyaret edebilir miyiz bilmiyoruz ama bundan sonraki yerlerin de çok keyifli olacağına inancımız tam. Gelsin Vietnam’dan Küba’ya, Mauritius’tan Kutuplara kadar hikayelerle dolu videolar. Ama biz tabii ki ülkemizi unutacak değiliz. O yüzden işte Hatay’dan Konyaaltı’na, Palamutbükü‘nden Bodrum’a videolarla “vlog” ekleyip duruyoruz. Ama sadece o kadar mı Tayland hakkında en detaylı videolar yine Erkut Özen Keşfet TV kanalında. Ya da gidemeyenler için Angkor Wat öyle bir anlatıldı ki, gitmiş kadar olacaksınız!


Bunun yanında tarihi mekanlar, tarihi hikayeler, antik kentler yine en sevdiklerimiz arasında olmaya devam ediyor. Perge, Plancia Magna, Aspendos videolarına mutlaka göz atın.

Kamp Alanları hakkında ise kendi deneyim ve tecrübelerimizi yıllardır yazılarda olduğu gibi yine videolara da ne hissediyor ve yaşıyorsak o şekilde yansıtıyoruz. Akçabük Kamping, İzmir kamp yerleri arasında bir cennet olan Hipo Kamp ve son olarak tek başına kamp deneyimini yaşadığımız Akdağ keşfet TV youtube kanalında yerini aldı bile!

Akdağ’da neler yapmışız bir bakalım mı?

Daha önce başladığımız “Boş Gezenin Rehberi” serisini kişiler ve hikayelere çevirip farklı bir şekilde anlatmaya devam ediyoruz!

Ancak kesfet.tv youtube kanalı özellikle yine dünyanın dört bir yanındaki tarihi ve turistik gezilecek yerler ile mutlaka görülmesi gereken yerlerin öykülerini anlatacak. Tarih, işimizin en önemli yerinde dururken, içerisine bilinmeyini de katacağımızdan emin olabilirsiniz.

Artık içeriklerimizin bir kısmını youtube kanalımız üzerinde de hem seyretme hem dinleme imkanı da olacak. Youtube kanalımıza abone olarak siz sevgili “kaşiflerin” desteklerini bekliyoruz.

Keşfet TV Youtube Kanalı’na Abone Olmak için TIKLA

Yazar Hakkında

Articles

Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.
İlgili Yazılar
AktüelLezzet Rehberi

Kahvenin Keşfi: Tarihsel Bir Yolculuk

Kahvenin Keşfi1. Efsanevi Keşif: Koyu Ormanlarda Bir Hikaye2. Kahvenin Yayılımı: Orta…
Daha Fazla
Aktüel

Yurt Dışında Ev Bulmak! Hayalinizdeki Yeri Nasıl Bulursunuz?

Yurt Dışında Ev Bulmak İçin Öncelikle Ne İstediğinize Karar VerinYurt Dışında Ev Bulmak…
Daha Fazla
Aktüel

Türk Hamamı SPA Flörtü

Türk Hamamlarının TarihçesiSpa Kültürünün TarihçesiTürk Hamamları ve Spa Kültürünün…
Daha Fazla
Bize Katıl
Birlikte Dünyaları Gezelim!

Birlikte dünyaları gezmek ve seyahat gruplarımız için hemen bize katıl!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir