Gezi Rehberi Seyahat Sitesi

Kamp Malzemeleri

Decathlon Araç üstü Çadır Panelvanlar için Yeni Bir Konfor Sunuyor

Zaten yükselen trendler arasında yer alan kamp, kamping, glamping gibi kavramlar pandemi sonrası yükselen ilgiyle birlikte özellikle outdoor malzemeler kamp ekipmanları konusunda da hem çeşitlenmeye hem de daha uygun fiyat / kalite çizgisine ulaşmaya devam ediyor. Son yıllarda doğa sporları ve özellikle kamp malzemeleri konusunda bu işe gönül verenleri harekete geçiren ve uygun ekipman üretip satan Decathlon araç üstü çadır konusunda da ürünlerini satışa çıkardı.

Decathlon Araç Üstü Çadır

Keşfet TV olarak bu Decathlon araç üstü çadırı deneme fırsatımız olmadığını belirterek özelliklerinden bahsetmekte fayda olduğunuz düşünüyoruz.

decathlon ürünleri

Decathlon Araç Üstü Çadır

Decathlon’un şişirilebilir yapısı sayesinde 10 dakikadan kısa sürede kurulan ve toplanan 2 kişilik araç üstü çadır Qhuechua 500 Fresh & Black, panelvan aracınıza kolayca ve hızlıca monte etmeniz ve istediğiniz yere gitmeniz için tasarlanana bir ürün olarak sunuluyor.

Araç üstü çadır

Decathlon, 130 cm uzunluğa, 210 cm genişliğe ve 93cm yüksekliğe sahip ve dış tentesiyle yaklaşık 2 metrelik bir “teras alanı” da sunan “size özel otel odanızla” seyahat etmek hiç olmadığı kadar özgür ve keyifli olacak iddiasında.

Decathlon Çadır

Tanıtım bülteninde Decathlon araç üstü çadır için şu kelimeler kullanılmış; “Tek yapmanız gereken doğada konaklamak istediğiniz noktayı seçmek ve yıldızların altında özgür bir konaklama deneyimi için çadırınızı aracınızı üzerine kurmak. Akşam yemeğinden sonra sadece bir merdivenle odanıza çıkabilirsiniz!”

Decathlon Çadır Havadan

Decathlon Fresh&Black Teknolojisi

Şişirilebilir matı ve somyası ile benzersiz bir rahatlık sunan bu çadır, rahat bir uyku için Fresh&Black teknolojisiyle üretilen kumaşıyla hem ısı kontrolü hem de gün ortasında bile %99 karanlık sağlıyor. Su geçirmez özelliğinin yanı sıra 60km/sa rüzgara dayanıklı sağlam yapıya sahip olan Qehuchua 500 Fresh & Black, kompakt boyutlu kılıfıyla taşıma konusunda da sorunsuz bir aktivite gerçekleştirmenize yardımcı oluyor.

Decathlon Araç Üstü Çadır

Yazar Hakkında

Articles

Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.
İlgili Yazılar
Kamp Malzemeleri

Outdoor Mutfak Becerileri: Doğada Lezzet Şöleni

Outdoor Mutfakta Temel Beceriler ve Ekipmanlar1- Ateş yakma becerisi2- Ateş kontrolü becerisi3-…
Daha Fazla
Kamp MalzemeleriDoğa Sporları

Zorlu Doğa Koşullarında Hayatta Kalma Stratejileri

Zorlu Doğa Koşullarında Hayatta Kalma Stratejileri1- Sakin olun2- Yardım çağırın3- Barınak…
Daha Fazla
Kamp Malzemeleri

Kış Kampında Uyku Tulumu Konforu için 13 ipucu

Kış Kampları ve Uyku Tulumu KonforuUyku Tulumunda Keyifli Bir Uyku İçin Kış kampları hem…
Daha Fazla
Bize Katıl
Birlikte Dünyaları Gezelim!

Birlikte dünyaları gezmek ve seyahat gruplarımız için hemen bize katıl!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir