Gezi Rehberi Seyahat Sitesi

Berlin Otelleri

nhow Berlin Otelleri Arasında Öyle Çekici Bir Hali Var ki!

Berlin dünyanın en ilgi çekici şehirlerinden biri olduğu kadar, yarattığı tarz ve sunduğu keyifle de seyahatlerde öne çıkan bir destinasyon. Tabii ki Berlin otelleri de bu ilgi çekicilikten nasibini alıyor.

Bunların arasında farklı bir konumda olan nhow Berlin otelinin keyif veren çekiciliğinden ve yansıttığı müthiş enerjiden bahsetmemek olmazdı!

nhow Berlin

Birçok detayın düşünüldüğü ve temalara ağırlık verildiği konsept otellerin, birbiri ardına baş döndürücü bir hızla hizmete açıldıkları zamanları yaşadığımızdan, artık şaşırmaktan çok bizlere verdiği keyif ve içimizde uyandığı seyahat etmek dürtüsünü üzerindeki etkisiyle ilgileniyoruz.

nhow Berlin

nhow ile Berlin Otelleri Enerjisi

Almaya’nın stil dolu kenti Berlin, işte bu anlattığımız tarzda mekanlardan birine evsahipliği yapıyor. Avrupa’nın ilk müzik oteli olan nhow Berlin.

nhow Berlin

Müzik oteli” diye tanımlayıp kestirip atmadan önce detaylara göz gezdirmek gerekiyor. Çünkü otelin konumu belirlenirken bile öyle şeylere dikkat edilmiş ki, örneğin Spree Nehri‘nin kıyısında bulunan nhow Berlin, MTV Berlin ve Universal Music binalarına sadece beş dakikalık bir yürüme mesafesinde yer alıyor.

nhow Berlin

Yine örneğin nhow Berlin otelinin içerisinde bütün ekipman ve personeli ile iki adet profesyonel müzik kayıt stüdyosu bulunuyor.

Ayrıca bu otelde 24 saat oda servisi de var!!

nhow Berlin

Şimdi diyeceksiniz ki “Ne var bunda? Oda servisi olmayan bir otel neredeyse yok ki!” Evet, doğru söylüyorsunuz, her yerde var. Ancak nhow Berlin’de oda servisi hizmeti sadece yiyecek ve içeceği içermiyor. Odalara gitar ve klavye servisi de yapılıyor ve bu hizmet de “ücretsiz” olarak sunuluyor.

nhow Berlin

Detaylarıyla Berlin’de Bir Müzik Oteli

Warschauer Strasse, S-Bahn ve U-Bahn Tren İstasyonuna beş yüz metre mesafede yer alan otel, Alexanderplatz Meydanı’na ise sadece üç durak uzaklıkta yer alıyor.

nhow Berlin

nhow Berlin

nhow Berlin‘in üç ayrı kategoriye ayrılmış, klimalı ve sigara içilmeyen özel tasarımlı 304 odası bulunuyor. USB bağlantıları olan düz ekran TV, Nespresso makinesi, çay yapma olanağı ve ışık geçirmeyen perdeler ile döşenmiş odaların banyolarında bulunan malzemeler ise La Bottega markasından seçilmiş.

Otelin her köşesinde olduğu gibi odaların da en çekici yanları arasında müthiş enerji veren renkler öne çıkıyor. Nefis manzara, keyifli bir tarz ile birleşirken bu renklerin arasında bulunmak hakikaten çok rahatlatıcı.

nhow Berlin

Otel içerisinde sergi, seminer veya toplantılar için en büyüğünün 930 kişi aldığı çeşitli salonlar da var.

nhow Berlin

Hem Mimari Hem İç Tasarım Hem Konsept

nhow Berlin

Nhow Berlin’de olur ya canınız da sıkılır diye lobiye ücretsiz Wii konsolları koymuşlar. Yine nefis renklerle dekore edilmiş Fabrics isimli restoranda Alman mutfağına özgü lezzetleri bulabileceğiniz gibi, geniş terasından da Spree Nehri ve Oberbaum Köprüsü manzarası seyredebiliyorsunuz. Burası da otelin en keyifli noktalarından biri.

nhow Berlin

Müzik, iş, toplantı özellikleri ile farklı taleplere iyi bir hizmet sunan nhow Berlin ayrıca yine çok şık ve özel tasarımlı iki katlı bir SPA merkezi de barındırıyor. Spa merkezinde masaj, sauna gibi hizmetler yanında fitness center da bulunuyor.

nhow Berlin

Otel içerisinde sergiler, tanıtımlar gibi farklı etkinlikler düzenlenirken her hafta farklı DJ performanslarının sergilendiği barı da oldukça etkileyici.

nhow Berlin

Böylesi tarz bir otelden bahsederken kimlerin emeğinin geçtiğini belirtmezsek sanırım haksızlık olur. nhow Berlin otelinin iç tasarımında New Yorklu ünlü bir tasarımcı olan Karim Rashid imzası bulunuyor. İçi kadar mimari görünüşü de etkiliyeci olan nhow’un mimarı ise, Sergei Tchoban.

nhow Berlin

Söylemeye gerek yok belki ama Wi-Fi hizmetinin de yine ücretsiz olarak verildiğini eklemeliyim.

booking.com istatistiklerine göre nhow Berlin’i tercih edenler arasında çiftlerin oranı oldukça yüksek. Otelin booking.com puanı ise 8,6. Nhow Berlin, gerçekten hem mimarisi hem de sunduğu konsept ile farklı bir şehir oteli.

nhow Berlin

Booking.com

Gecelik iki kişilik oda fiyatları 100 – 200 Euro arasında değişen nhow Berlin, ortalama 2.500 Euro olarak sunulan suite alternatifini de barındırıyor.

nhow Berlin

nhow Berlin

nhow Berlin

Yazar Hakkında

Articles

Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.
Bize Katıl
Birlikte Dünyaları Gezelim!

Birlikte dünyaları gezmek ve seyahat gruplarımız için hemen bize katıl!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir