PAYLAŞ

Bir zamanların en ideal ulaşım aracı olan tren yolculuklarını seyahat dünyası içerisine almak ve Avrupa’da bulunan büyük demiryolları ağlarını verimli bir şekilde pazarlamak için harika çalışmalar var. Tren ile Avrupa gezisi de bunlardan biri.

Tren ile Avrupa

Tabii ki herşey turist ve turizm geliri için yapılıyor. Ama yine de değerlendirilebilen tüm eski saydığımız ancak kullanılabilir değerler farklı amaçlar için bile olsa iyi kullanılıyor.

Farklı heyecanlar ve seyahatlerine farklılık katmak isteyenlere lüks ve konforlu bir tren yolculuğu önerim var. Danube Express ile Avrupa.

Tren ile Avrupa

Tren ile Seyahat Yeniden Gözde

Orta ve Batı Avrupa kentlerini gezen, Avrupa coğrafyasının kırsal bölümlerini yolcularına sunan Danube Express, altı ayrı rotada on ülkeyi programına almış.

Çeşitli rotalarda, şehirlerdeki otel konaklamaları da dahil olmak üzere tatil paketleri bulunan Danube Express, aynı zamanda 50’li yıllardan kalma vagonlarının orjinal mobilyalar ve ekipmanlarla restore edilerek hizmet vermesi sağlanmış lüks ve konforlu olmasının yanında çok güzel bir tren.

Tren ile Avrupa

Farklı bir tatil anlayışında, ülkeden ülkeye giderken tarihi bir konfor ister ve bu ortamda tatilinizi gerçekleştirip, tren ile seyahat etme fikri size cazip gelirse, Danube Express paketlerini incelemenizi öneririm.

Booking.com

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here