Tren ile Avrupa turu yapmak bir zamanların en ideal ulaşım aracı olması dolayısıyla bu yolculuğu planlayanlar için elzem bir seçenekti.

Ancak durum günümüzde tamamen değişti. Tren ile seyahat, artık sadece zorunluluklar dolayısıyla tercih edilmiyor.

Tren ile Avrupa

Tren yolculuklarını seyahat dünyası içerisine almak ve Avrupa‘da bulunan büyük demiryolları ağlarını verimli bir şekilde kullanıp pazarlayabilmek için ciddi çalışmalar yapılıyor. Tren ile Avrupa turu programı da bunlardan biri.

Tren ile Avrupa turu

Tren ile Avrupa Turu

Her şey turist ve turizm geliri için yapılsa da, değerlendirilebilen tüm “eski” olarak nitelendirdiğimiz ancak “kullanılabilir olan” değerler, modern zamanların getirdiği ihtiyaçlara göre dizayn edilip, içerisine de hikayeler katılıp keyifli alternatifler haline getiriliyor.

Tren ile Avrupa Turu Vagonlar

Farklı heyecanlar ve seyahatlerine değişiklikler katmak isteyenlere lüks ve konforlu bir tren yolculuğu önerim var. Golden Eagle Danube Express ve Tren ile Avrupa Turu.

Tren ile Avrupa

Tren ile Avrupa

Tren ile Seyahat Yeniden Gözde

Orta ve Doğu Avrupa kentlerini gezen, Avrupa coğrafyasının kırsal bölümlerini yolcularına sunan Danube Express, altı ayrı rotada on ülkeyi programına almış.

Tren ile Avrupa

Çeşitli rotalarda bulunan rüya gibi şehirler ve bu şehirlerde yer alan otel konaklamaları da dahil olmak üzere hazırlanan tatil paketleri ile Danube Express programları çarpıcı alternatifler sunuyor.

Tren ile Avrupa seyahati

Tren ile Avrupa

Lüks ve konforlu bir tren yolculuğunu 50’li yıllardan kalma vagonların orijinal mobilyaları ve ekipmanları ile sunan bu nefis seyahat programları, tren ile Avrupa turu gibi bir seyahat hayal edenler ile bu konfor ve keyfi yaşamak isteyenler için incelenmeye değer.

Tren ile Avrupa konforu

Booking.com
Önceki İçeriknhow Berlin’in Öyle Çekici Bir Hali Var ki!
Sonraki İçerikGlastonbury Festivali 2019
Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz