Büyük kaşif Kristof Kolomb, Las Terrenas isimli sahili dünyanın en güzel yeri olarak tarif etmiş. Las Terrenas‘ı bu kadar iddialı kılan ne olmuş olabilir ki?

Kristof Kolomb‘un zevkleriyle sizin algılarınızın azıcık ortak noktası varsa, Las Terrenas Dominik Cumhuriyeti’nde sizin için de dünyanın en güzel yerlerinden biri olabilir.

Las Terrenas Dominik Cumhuriyeti’nde Nefis Bir Nokta

Latin Amerika‘nın kıvrak ezgilerinin doldurduğu sımsıcak kumlar, latin melodileri eşliğinde sizi muhteşem bir romantizme ve bunun karşılığında nefis ve unutulmaz bir eğlenceye götürüyor.

las terrenas dominik

Dominik Cumhuriyeti‘nin küçük kenti Las Terrenas, onbeş kilometreden daha fazla bir uzunlukta olan doğal plajları ile son dönemde dünyanın her yerinden olağanüstü bir ilgi çekiyor.

Dominik Cumhuriyeti, ilk bakışta bize çok uzak bir yer gibi gözükse de, yolunuzu bu topraklara düşürmek için bir an önce bir şeyler yapmaya değer gibi!Booking.com


Las Terrenas‘da kıyıya hakim yerlerde konumlanmış lüks villalar, oldukça imrenilecek manzaralara sahip. Bunları kiralamak mümkün. Küçük ve sevimli şehir merkezinde de bu işlerle ilgilenen birçok kişi var. Ancak siz yine de gitmeden web üzerinden konaklama işini iyi bir şekilde araştırıp gönlünüzce halledin.

Bu coğrafyaya kadar ulaştıysanız da, doğal güzelliği ile sizi büyüleyecek olan El Limon şelalesini notlarınız arasında bulundurun.

las terrenas dominik

Ne olur ne olmaz! Dominik Cumhuriyeti’ine ve Las Terrenas‘a kadar gelmişken El Limon‘u görmeden dönmeyin!

BİR YORUM BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin..
Buraya adınızı girin..