Gezi Rehberi Seyahat Sitesi

Las Terrenas

Las Terrenas Dominik’te bir Cennet

Büyük kaşif Kristof Kolomb, Las Terrenas isimli sahili dünyanın en güzel yeri olarak tarif etmiş. Las Terrenas‘ı bu kadar iddialı kılan ne olmuş olabilir ki?

Kristof Kolomb‘un zevkleriyle sizin algılarınızın azıcık ortak noktası varsa, Las Terrenas Dominik Cumhuriyeti’nde sizin için de dünyanın en güzel yerlerinden biri olabilir.

Las Terrenas Dominik Cumhuriyeti’nde Nefis Bir Nokta

Latin Amerika‘nın kıvrak ezgilerinin doldurduğu sımsıcak kumlar, latin melodileri eşliğinde sizi muhteşem bir romantizme ve bunun karşılığında nefis ve unutulmaz bir eğlenceye götürüyor.

las terrenas dominik

Dominik Cumhuriyeti‘nin küçük kenti Las Terrenas, onbeş kilometreden daha fazla bir uzunlukta olan doğal plajları ile son dönemde dünyanın her yerinden olağanüstü bir ilgi çekiyor.

Dominik Cumhuriyeti, ilk bakışta bize çok uzak bir yer gibi gözükse de, yolunuzu bu topraklara düşürmek için bir an önce bir şeyler yapmaya değer gibi!


Booking.com


Las Terrenas‘da kıyıya hakim yerlerde konumlanmış lüks villalar, oldukça imrenilecek manzaralara sahip. Bunları kiralamak mümkün. Küçük ve sevimli şehir merkezinde de bu işlerle ilgilenen birçok kişi var. Ancak siz yine de gitmeden web üzerinden konaklama işini iyi bir şekilde araştırıp gönlünüzce halledin.

Las Terrenas Dominik Cumhuriyeti

Bu coğrafyaya kadar ulaştıysanız da, doğal güzelliği ile sizi büyüleyecek olan El Limon şelalesini notlarınız arasında bulundurun.

Ne olur ne olmaz! Dominik Cumhuriyeti’ine ve Las Terrenas‘a kadar gelmişken El Limon‘u görmeden dönmeyin!

Yazar Hakkında

Articles

Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.
Bize Katıl
Birlikte Dünyaları Gezelim!

Birlikte dünyaları gezmek ve seyahat gruplarımız için hemen bize katıl!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir