Roma vlog serisi ile harika bir Roma gezisi yapmak ve yine bilgi dolu içerikler seyretmek isterseniz hayalinizdeki Roma’ya gidiyoruz. Roma imparatorluğu günümüz dünyasına bıraktığı izlerle Roma hukuku, Roma tarihi, Roma siyaseti, Roma Cumhuriyeti gibi kelimelerle hayatımızda yer almaya devam diyor. İtalya ise başkent Roma ile bu ismi ve gücünü kullanmaya devam ediyor. Papa Vatikan vasıtasıyla Roma kenti içinde bulunuyor ve Roma dünyanın en gözde seyahat ve tatil yerleri arasında başı çekiyor.

Roma turları en ilgi çeken seyahat rotaları arasında yer aldığından Roma hakkında birçok şeyi bulacağınız, bazılarını bildiğiniz bazılarını ilk defa duyacağınız yerleri, detayları ve hikayeleri ufak da olsa Roma videoları serisinde aktarmaya çalıştım.

Adım Adım Roma Gezisi Videoları

Roma vlog ilk videosu Roma gezilecek yerler listesinde başı çeken en önemli noktaların belirli bir rota üzerinde yer alanlarından oluşuyor. Keyif alacağınızı düşündüğüm Roma vlogları için beğeni ve yorumlarınızı bekliyorum.

Roma Vlog Serisi

Roma vlogları serisinde Bilinmeyen Roma ve Roma havaalanı şehir merkezi videoları da yer alıyor.

Abone olmayı, bildirimleri açmayı hoşlandığınızda beğenmeyi ve yorum yazmayı atlamayalım :))

Gezi Rehberi ►kesfet.tv Sosyal Medya Hesapları

instagram ►https://www.instagram.com/kesfet.tv

twitter ► https://twitter.com/kesfettv

facebook ► https://www.facebook.com/kesfet.tvBooking.com

Booking.com
Önceki İçerikUcuz Uçak Bileti Bulmak İçin 5 Öneri
Sonraki İçerikSağanak Yağış Altında Turkcell Vadi Pentagram Konseri
Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz