Kamp Alanları

Tek Başına Kamp: Akdağ Tabiat Parkı

Tek başına kamp yapmak fikri zaman zaman aklımdan geçse de yeniden bunu denemeyi hem daha önce yaşadığım tecrübeler hem de bu tecrübelerin getirdiği şartları sağlayan -deniz kıyısı olan yerler hariç- bir kamp alanı bulamadığımdan sürekli erteleyip duruyordum. Ta ki Akdağ Tabiat Parkı’nı bulana dek! Akdağ Tabiat Parkı, ülkemizde bulunan doğa koruma ve tabiat parkları arasında harika bir seçenek. Kampta tek başına olmak için de..

Tek Başına Kamp

Akdağ Tabiat Parkı ve Tek Başına Kamp

Afyon’un Sandıklı ilçesinde yer alan Akdağ’da sessizlik ve ıssızlık içinde çadırda bir gece geçirdim. Kamp yemekleri arasında yer alan en keyifli öğün olan kamp kahvaltısında artık bir ritüel olan kamp ateşinde yumurtayı bu kez içerisine yine bir şeyler katarak denedim.

Kamp günlükleri serisi olarak kamp yerleri arasında en gözde tercihlerimden biri olacak olan Akdağ Tabiat Parkı’nı bir de eğer şartlar uygun olursa kış kampı için çok görmek isterim.

Sandıklı Belediyesi ve sanırım Afyon Belediyesi de bu parka katkı sunmuşlar. Gerçekten nefis bir köşe olan Akdağ kamp alanı ıssız bir gece sonunda harika bir manzaraya uyandırıyor.

Outdoor geziler için mutlaka notlarınız arasına alın. Park hakkında daha detaylı bir yazıyı outdoor gezi rehberi kamp alanları kategorisine en kısa zamanda ekleyeceğiz. Şimdi önce Akdağ Tabiat Parkı içerisinde tek başına kamp videosunu bir izleyin ve sonrasında da Keşfet TV youtube kanalına abone olun. Bir de eğer beğendiyseniz “beğen” butonuna basmayı unutmayın.

Her türlü iletişim adresimiz ve sosyal medya hesaplarımız için TIKLAYIN..

About author

Articles

Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.
Related posts
Kamp Alanları

4 Soruda Bolu'da Karavan Kampı

Karavan Kampı Yükselen Yeni TrendKaravan Kampı Nasıl Yapılır? Karavan Kamp Yerleri Nasıl…
Read more
Kamp Alanları

Türkiye'nin En Popüler Kamp Alanları Doğa Tutkunlarını Bekliyor

Kamp Alanları Artık Daha da Gözde!Benzersiz Huzur RotalarıTürkiye’nin En Popüler Kamp…
Read more
Kamp Alanları

Fethiye Kamp Alanları Cennet Kamp ile Ezber Bozuyor

Fethiye Kamp Alanları Bir Yana, Cennet Kamp Bir YanaCennet Koyu ve Cennet Kamp’a Nasıl…
Read more
Bize Katıl
Birlikte Dünyaları Gezelim!

Birlikte dünyaları gezmek ve seyahat gruplarımız için hemen bize katıl!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir