Kamp Alanları

Türkiye’nin En Popüler Kamp Alanları Doğa Tutkunlarını Bekliyor

Son yılların en çok tercih edilen aktivitelerinden olan kamp tatillerine dair detaylı bilgiler veren kamphayati.com, en çok aranan kamp alanlarını sıralayıp, Türkiye’nin en özel ve popüler kamp alanları ile ilgili paylaşımlar sunuyor.

Kamp Alanları Artık Daha da Gözde!

Doğa ve kamp tutkunlarının yeni bilgi kaynağı olan girişim, ister ilk kez kamp yapacak acemi bir kamp tutkunu, isterse keşfedecek yeni yerler arayışında olan deneyimli bir kampçı olsun kamp alanlarına dair ihtiyaç duyulan tüm bilgileri içerisinde barındırıyor. Kamp Hayatı sitesi, şehrin kalabalığından uzaklaşıp sessiz ve huzurlu bir doğa tatili için kamp rotası çizilmesine yardımcı olurken, kamp sezonunun açılmasıyla herkesin kamp alanı arayışına girdiği bu dönemde sunduğu bilgilerle bir boşluğu dolduruyor.

Doğal, tarihî ve kültürel miraslarıyla kamp alanları cenneti olan Türkiye’nin, en sevilen kamp bölgelerine mercek tutan proje, site üzerinde aranan tüm kamp yerlerini en çok arananlara göre sıralayarak, Türkiye’nin en özel ve popüler kamp alanlarını doğanın bütün renkleriyle iç içe bir tatil geçirmek isteyenlerle paylaşıyor.

Uyku tulumu Kullanımı

Benzersiz Huzur Rotaları

İç Anadolu kamp alanlarından Doğu Anadolu kamp alanlarına, sevgilisiyle kamp yapmak isteyenler için 7 romantik kamp rotasından Türkiye’deki en iyi karavan kamp alanlarına kadar birçok detay sitede yer alıyor. Şehir şehir kamp alanları rehberi sunan oluşum, kamp yapmakta kararlı olup gideceği şehirdeki kamp alanları hakkında bilgi sahibi olmak isteyenlere İzmir, Antalya ve Muğla gibi en sevilen şehirler noktasında da destek oluyor. Kamp Hayatı sitesi, benzersiz huzur rotalarını keşfedip, ruha şifa kaynağı olacak kamp yerleriyle ilgili detaylı bilgi veriyor.

Türkiye’nin En Popüler Kamp Alanları

Bütün kamp yerlerini en çok arananlar kategorisinde toplayan site, Türkiye’nin en popüler kamp alanlarını doğa tutkunlarının beğenisine sunuyor. Sitede yer alan sıralamaya göre Kelebekler Vadisi, İğneada – Longoz Ormanları, Acarlar – Longoz Ormanları, Yedigöller ve Uzungöl günümüzün en çok tercih edilen kamp alanları arasında yer alıyor.

Ege kamp alanları kategorisinde yer alan Fethiye’de yer alan Kelebekler Vadisi, en iyi kamp yerleri listesinin ilk akla gelenlerinden oluyor. Her kampçının bir gün mutlaka tadacağı keşiflerden olan Kelebekler Vadisi’ne tekneyle ulaşım sağlanırken; Ege Bölgesi, macera dolu bir kamp hayatı isteyenlerin tercihleri arasında yer alıyor.

Sonbahar Popüler Kamp Alanları

Türkiye’deki kamp alanlarının vazgeçilmezi olan Kırklareli’ndeki İğneada – Longoz Ormanları, doğayla baş başa kalınabilecek eşsiz bir deneyim sunuyor. Göçmen kuşların dinlendiği millî park statüsünde olan İğneada – Longoz Ormanları, İstanbul’a yakınlığıyla da her mevsim tercih edilenlerden oluyor. Nadir bulunan bu ormanları deneyimlemek için Kırklareli’nin yanı sıra Sakarya’daki Acarlar – Longoz Ormanları da önemli bir konumda bulunuyor.

Her mevsim ayrı bir rengi içerisinde barındıran Bolu’daki Yedigöller, hem İstanbul’a yakınlığı hem de sonbahardaki büyüleyici manzarasıyla doğaseverler ve kamp tutkunları için dikkat çekerken, Yedigöller Millî Parkı etkisiyle Bolu, eşsiz bir kamp rotası inşa ediyor.

Türkiye’nin çeşitlilik sunan Karadeniz kamp alanlarından biri olan Trabzon’daki Uzungöl, Ege ve Akdeniz sahillerinin maviliğinden Karadeniz’in yeşil doğasına doğru kamp tutkunlarını çekiyor.

About author

Articles

Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.
Related posts
Kamp Alanları

4 Soruda Bolu'da Karavan Kampı

Karavan Kampı Yükselen Yeni TrendKaravan Kampı Nasıl Yapılır? Karavan Kamp Yerleri Nasıl…
Read more
Kamp Alanları

Fethiye Kamp Alanları Cennet Kamp ile Ezber Bozuyor

Fethiye Kamp Alanları Bir Yana, Cennet Kamp Bir YanaCennet Koyu ve Cennet Kamp’a Nasıl…
Read more
Kamp Alanları

Kaş Kamp Alanları: Kaş'ın En İyi Kamp Yerleri

Kaş Kamp Alanları Birçok Alternatif SunuyorÜcretli Ücretsiz Kaş Kamp YerleriKaş…
Read more
Bize Katıl
Birlikte Dünyaları Gezelim!

Birlikte dünyaları gezmek ve seyahat gruplarımız için hemen bize katıl!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir