PAYLAŞ

Gezginlerin gözde yeri özelliğini kaybetmeyen Hindistan, gelişen ekonomisiyle iş dünyasını ve konfor arayan turistlere de oldukça cazip seçenekler sunuyor. Budizmin ruhani lideri Dalai Lama‘nın açılışında bulunduğu Kempinski Ambiance Hotel Delhi bunlardan biri. Hatta ilklerinden biri diyebiliriz. Çünkü Kempinski Ambiance, doğu Delhi’nin ekonomi ve ticaret bölgesi Shadara‘nın ilk bağımsız, zincir oteli.

En iyi oteller listemde bu defa Hindistan’dan Kempinski konforu içeren bu nefis otel var.

Kempinski Ambiance Hotel Delhi

Kempinski Ambiance, Avrupa’da ve birçok yerdeki benzerleri gibi çağdaş tasarıma sahip bir binada yerleşmiş. Otelde toplam 480 oda ve suit var. Etkinlik salonları, Hindistan’ın lüks bir otelin içinde bulunan en büyük salonları olarak anılıyor.

Kempinski Ambiance

Tabii ki ülkeler mutfağına yönelik restoranları da belirtmeden geçmek olmaz. Özellikle Hint yemekleri sunulan “Dilli 32” isimli restoran önemli bir üne sahip.

Böylesi otellerin olmazsa olmazlarından Spa merkezi de Hindistan’ın yorucu havasında rahatlatıcı ve dinlendirici özelliklere sahip.

Kempinski Ambiance

Hindistan’ı sokaklarda kaybolarak gezerken dilediğinizde sizi şımartmasına imkan vermeniz için Kempinski konforu ile Ambiance Hotel Delhi oldukça cazip görünüyor.

Kempinski Hotel Delhi’ye rezervasyon için..

Kempinski Ambiance

Booking.com

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin..
Buraya adınızı girin..