Gezginlerin gözde yeri özelliğini kaybetmeyen Hindistan, gelişen ekonomisiyle iş dünyasını ve konfor arayan turistlere de oldukça cazip seçenekler sunuyor. Budizmin ruhani lideri Dalai Lama‘nın açılışında bulunduğu Kempinski Ambience Hotel Delhi bunlardan biri. Hatta ilklerinden biri diyebiliriz. Çünkü Kempinski Ambience, doğu Delhi’nin ekonomi ve ticaret bölgesi Shadara‘nın ilk bağımsız, zincir oteli.

En iyi oteller listemde bu defa Hindistan’dan Kempinski konforu içeren bu nefis otel var.

Kempinski Ambience Hotel Delhi

Kempinski Ambience, Avrupa’da ve birçok yerdeki benzerleri gibi çağdaş tasarıma sahip bir binada yerleşmiş. Otelde toplam 480 oda ve suit var. Etkinlik salonları, Hindistan’ın lüks bir otelin içinde bulunan en büyük salonları olarak anılıyor.

Kempinski Ambiance

Tabii ki ülkeler mutfağına yönelik restoranları da belirtmeden geçmek olmaz. Özellikle Hint yemekleri sunulan “Dilli 32” isimli restoran önemli bir üne sahip.

Böylesi otellerin olmazsa olmazlarından Spa merkezi de Hindistan’ın yorucu havasında rahatlatıcı ve dinlendirici özelliklere sahip.

Kempinski Ambiance

Hindistan‘ı sokaklarda kaybolarak gezerken dilediğinizde sizi şımartmasına imkan vermeniz için Kempinski konforu ile Ambience Hotel Delhi oldukça cazip görünüyor.

Kempinski Hotel Delhi’ye rezervasyon için..

Kempinski Ambiance

Booking.com
Önceki İçerikHasan Söylemez Hayata Yolculuk Kitabı
Sonraki İçerikDağ Filmleri Festivali: Dağlar Şehre İndi Tuzu da Biz Kattık
Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz